Algida Ücretsiz Dondurma Kampanyası 2023 – Ücretsiz Dondurma Alma

Algida’nın her sene yapmış olduğu Ücretsiz Dondurma kampanyası başladı. Algida önceki senelerde olduğu gibi bu sene de ücretsiz dondurma dağıtıyor. Kampanya 21 Temmuz 23:59’da sona erecek.

Ücretsiz dondurma için indirim kodunu bu sene WhatsApp üzerinden alıyoruz.

 

1 ) Instagram’da https://www.instagram.com/algidaturkiye/  Algida Türkiye hesabının hikayesindeki WhatsApp linkine tıklıyoruz. buradan da tıklayabilirsiniz.

 

 

2) Açılan ekranda Algida Türkiye kişisine Merhaba yazan otomatik mesajı gönderiyoruz

 

 

3) Merhaba mesajını gönderdikten sonra Algida Türkiye bize ”Bize seni mutlu eden bir anı, aktiviteyi ya da başka bir şeyi tek bir mesajda kısaca anlat, sana özel mutluluğunun resmini çizelim! 🎨”  mesajı gönderiyor. Burada cevap olarak Aşk yazıyoruz ve normalden farklı olarak 2 adet dondurma kodu veriyor.

 

 

4) 20:56’da gönderdiğim Aşk mesajından 3 dakika sonra 20:59’da 2 adet dondurma indirim kodu geldi. Kodları Migros, 5M, Migros Jet, Mini Migros, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market, Migros Hemen, MacroOnline’da kullanabiliyoruz.

 

5 ) İndirim kodunu Migros Money uygulamasından hesabımıza tanımlayabiliriz. Bunun için Migros Money uygulamasını açıyoruz.

 

6) Açılan Migros Money uygulamasında sağ alt köşede Profil yazan yere tıklıyoruz.

 

7 ) Profil yazısına tıkladıktan sonra açılan ekranda Şifre İle Kampanya Tanımla kısmına tıklıyoruz.

 

 

8 ) Açılan Şifre İle Kampanya Tanımla sayfasına Algida’nın WhatsApp’tan bize göndermiş olduğu hepsi rakam içeren 10 haneli kodu yazıyoruz ve devam diyoruz. Ücretsiz dondurma hesabımıza tanımlanmış olacak.

9 ) Migros Money uygulamasında ana sayfaya gelince Tam Bana Göre bölümünde sola doğru kaydırınca bize çıkan ücretsiz dondurmanın çeşidini görüyoruz.

 

 

 

10 ) Migros uygulamasında Sanal Market veya Hemen’de ürünü sepete eklediğimizde dondurma 1 kuruş olarak gözükecek.

 

Afiyet olsun 😊

 

 

 

Kampanya Şartları : https://www.algida.com.tr/mutlulugun-resmi-kampanyasi.html

ALGİDA WHATSAPP KAMPANYA KOŞULLARI METNİ:

14.07.2023 (saat: 00:01) ile 21.07.2023 (saat: 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Algida whatsapp hattına giriş yapıp, kendisini mutlu eden anıyı veya aktiviteyi anlatanlar bedava Classics kodu kazanacaktır.

14-31 Temmuz tarihleri arasında Migros, 5M, Migros Jet, Mini Migros, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market, Migros Hemen, MacroOnline’dan kayıtlı Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kartlar ile yapılacak alışverişlerde Algida Classics ürünü %100 indirimli olacaktır.

Kampanya kapsamında en fazla 1 adet ürün indirimli olarak alınabilir.

Kodlar tek kullanımlıktır.

Kampanya kapsamında hazırlanan tüm görseller yapay zeka teknolojisi tarafından hazırlanmıştır.

Kampanyaya indirim kodu ile katılım sağlanacaktır.

Kampanya kodunu kullanmak için kasiyere Money Kart ya da cep telefonu ile kodu iletmek veya Migros Mobil Uygulaması’na girip `Profilim’ sekmesinden `Şifre ile Kampanya Tanımla’ bölümüne kodu girmek yeterlidir.

Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi kampanya içerisinde yer almaz ve katılımcı hakkını kaybeder. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişiler katılabilirler.

Kazananlar ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez.  Bu kampanyanın kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir. Katılım esnasında girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir.

Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan, IOS veya Android altyapısından kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi, geç gerçekleşmesi eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Unilever bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Promosyon kurallarının tamamını Unilever Danışma hattından (444 25 19) ve Algida.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır. Unilever kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve gerekli görülmesi durumunda promosyonu herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurma veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Algida.com.tr’de duyurulacaktır.

Diğer İndirimler

Başa dön tuşu