Casper Excalibur E27QHD-G 27″ 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync + G-Sync 2K QHD LED Monitör 3.599 TL

Hepsiburada’da Casper Excalibur E27QHD-G 27″ 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync + G-Sync 2K QHD LED Monitör 3.599 TL

Satıcı : Hepsiburada

Premium üyelere özel 25 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-e27qhd-g-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-g-sync-2k-qhd-led-monitor-p-HBV00000V0B3U

Fırsat Tarihi : 1.12.2022 12:26

Paylaştığımız indirimler sınırlı süreli veya sınırlı stokludur. Anlık olarak haberdar olmak için Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarını takip edip bildirimlerini açabilirsiniz.

Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından 7 Gün 24 Saat boyunca anlık indirimleri ve kampanyaları sizlerle paylaşmaktadır. Gerçek dışı paylaşımlarda bulunmayan Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarında sormak istediğiniz soruları Instagram DM’den gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Paylaştığı fırsatlardan binlerce kişinin faydalandığı Fırsata Tıkla ile daha az para ödeyerek ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz.

Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarını takip ederek avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Birleşen bir çok indirimden bahsettiğimiz gibi dip fiyatlı ürünleri de paylaşıyoruz. Ayrıca indirim kodlarını da paylaşarak kendi ihtiyaçlarınıza göre sepet oluşturarak indirim kodunu kullanıp avantajlı indirimi deneyimleyebilirsiniz.

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et

 

Diğer İndirimler

Başa dön tuşu