Gillette Venüs Ürünlerinde 25 TL İndirim Kodu – Migros İndirim Kodu nasıl alınır ?

Migros ve Migros Sanal Market’te Gillette ve Venüs ürünlerinde geçerli 25 TL indirim kodunu Milliyet Gazetesinin https://yilinsporcusu.milliyet.com.tr/Default.aspx Yılın Sporcusu anketine katılarak anket sonunda verilecek kodlarla alabilirsiniz. Ankette sizden yılın sporcularını seçmeniz ve desteklediğiniz takımı belirtmeniz isteniyor. Anket sonunda 2 farklı kod verilecek ;

Migros mağazalarında geçerli olan kodu Migros Money uygulamasından hesabınıza tanımlamanız gerekli. Mağazadan alınacak şekilde kodu kullanırsanız alt limitsiz 25 TL olarak düşüyor.

( Kodu Migros Money uygulamasından hesabınıza tanımlayıp mağazadan teslimat olacak şekilde ( alt limit 30 TL ) almayı deneyebilirsiniz )

 

 

Diğer verilen kod ise Migros Sanal Market üzerinden kullanılacak şekilde olan. Migros Sanal Market’te ödeme adımında Hediye Çeki alanına kodu yazarak kullanabilirsiniz ancak 150 TL alt limitli olacak şekilde 25 TL düşüyor.

 

 

MİGROS MAĞAZA İÇİN

** Kodlarımız; Migros kasalarında belirlenen ürünlerde geçerli olacak şekilde tasarlanır. 10 haneli ve numeriktir.
** Her kod kasaya yalnızca bir defa girilir; içerisindeki bakiye bitene kadar kullanılabilir.
** Kodlar, Migros Sanal Market’te geçerli değildir.
** Kodlar, Migros Money uygulaması üzerinden Profil/Şifre ile Kampanya Tanıma adımları izlenerek Money Kart’a tanımlanarak kullanılabilir veya direkt kasiyere söylenir.
** Bir Money Kart, bir kampanya özelinde yalnızca tek koddan faydalanabilir.
** Kodlar, yalnızca Money Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

 

 

MİGROS SANAL MARKET İÇİN

** Kampanya 5 Ocak – 27 Mart 2023 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te Gillette ve Venüs ürünlerinden gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim sağlar.
** İndirim kodu Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında bulunan Puanlarım / Çeklerim bölümünde Hediye Çeki alanına girilmelidir. Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme adımında bulunan Hediye Çeklerini / Puanlarını Gör bölümünde Hediye Çeki alanına girilmedir. Kullanılacak hediye çeki “Kullan” butonundan aktif hale getirilmelidir. Aksi takdirde indirim geçerli olmayacaktır.
** Kampanyadan bir müşteri sadece 5 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.
** İndirim kodunun son kullanım tarihi 27/03/2023’tür. Bu tarihten sonra kampanya otomatik olarak pasif hale gelecektir.
** Kampanya, başka indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez.
** İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez, para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
** İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz. Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.

 

( Migros #reklam )

 

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et

Diğer İndirimler

Başa dön tuşu