Hepsiburada İlk Siparişe 75 TL İndirim Kodu

Türkiye’nin önemli e ticaret sitesinden biri olan Hepsiburada’da  , Haizran 2023’e özel ilk siparişe özel 75 TL indirim kodu kampanyası başladı

 

Hepsiburada mobil uygulamasında oluşturacağınız yeni üyelik sonrası 150 TL ve üzeri siparişinizde kullanabileceğiniz 75 TL indirim kodu : MERHABA75

 

MERHABA75 indirim kodu Hepsiburada mobil uygulamasına özel.

 

İndirim kodunu kullanabilmeniz için o cihazda daha önceden Hepsiburada siparişi verilmemiş olması şartı var.

 

Hepsiburada’nın yeni üyelik kampanyası başladığı zamanı Fırsata Tıkla Sosyal Medya Hesaplarından anlık olarak öğrenebilirsiniz.

 

Hepsiburada’nın yeni üyelikte ilk siparişe özel indirim kodu ile alışverişinizi daha uyguna yapabilirsiniz. Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından paylaşılan avantajlı ürünlerle daha az para harcayarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Böylece paranızın bir kısmı cebinizde kalmış olacaktır.

 

Fırsata Tıkla sosyal medya hesapları tüm indirim ve kampanyaları anlık olarak sizlerle paylaşmaktadır.

 

 

KAMPANYA KOŞULLARI:

MERHABA75 indirim kodu toplamda 50.000 adet kullanımla limitlidir. İndirim kodlarının, kampanya bitiş tarihinden erken bir tarihte tükenmesi durumunda kampanya otomatik olarak kapatılır.

07 Haziran 2023 saat 13.00’dan 30 Haziran 2023 23.59’a kadar Hepsiburada mobil uygulama üzerinden, kampanyaya dâhil ürünlerden yapılacak 150 TL ve üzeri altın, dijital ürün harici ilk alışverişte sepette anında 75 TL indirim kazanılacaktır.

Kampanya Hepsiburada’nın mobil uygulamasında ve ilk alışverişte geçerli olacaktır. Her yeni kullanıcı bir indirim kodunu, tek alışverişte bir kez kullanabilir.

Kampanya kodu, aynı cihaz üzerinden verilecek sadece ilk siparişte geçerli olup 2. siparişte geçersiz olacaktır.

Premium üyelik ilk alışveriş olarak geçer ve kampanya kodu kullanılamaz.

Kampanyadan faydalanmak için yeni müşterilerin kampanya kodunu, ödeme ekranındaki ‘’Kupon ekle” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.

75 TL anında indirim, Hepsiburada’dan yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, dijital ürünler hariç 150 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacaktır.

Aşağıdaki linklerdeki ürünler kampanya kapsamı dışındadır.
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler

İndirim kodlarının son kullanım tarihi 30 Haziran 2023’tür.

İndirim kodları başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Her yeni müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.

07 Haziran 2023 saat 13.00’dan 30 Haziran 2023 23.59’a kadar (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirime hak kazanma durumunu etkileyebilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dâhil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır.

Aynı üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Hepsiburada siparişleri iptal etme, verilen promosyon kodunu kullandırmama hakkını saklı tutar.

Hepsiburada kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

https://www.hepsiburada.com/staticpage/586048564661666

 

( Hepsiburada #reklam )

 

 

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et

Diğer İndirimler

Başa dön tuşu