Hepsiburada Premium üyelere VISA Kart ile 30 TL indirim

Hepsiburada , Premium üyelerine özel Ramazan boyunca her cumartesi 22:00 – 05:00 arasında VISA Kart ile yapılacak alışverişlerde 200 TL ve üzerinde 30 TL indirim imkanı sağlıyor.

 

 

Kampanya hakkında bilgi almak için tıklayınız ▶️ :  🔗  Fırsata Tıkla ◀️

 

Hepsiburada #reklam

 

KAMPANYA KOŞULLARI:

• Kampanyadan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilir.

• 25 Mart 2023 saat 22:00-05:00, 1 Nisan 2023 saat 22:00-05:00, 8 Nisan 2023 saat 22:00-05:00, 15 Nisan 2023 saat 22:00-05:00 arasında tek seferde 200 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipay Papel, kargo bedeli hariç) elektronik hariç alışverişlerde anında 30 TL indirim uygulanacaktır.

• Kampanya elektronik kategoriler hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.

• 30 TL indirim, Visa kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.

• Her müşteri, ilgili tarihlerdeki her bir kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.

• Kampanya, elektronik kategorilerinde, altınlar (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar linkinde yer alan altın ürünlerinde), yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler linkinde yer alan ürünlerde), dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler) ve kampanya dışı (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler, https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2 linkinde yer alan ürünlerde) ürünleri hariç 200 TL ve üzeri (kdv dahil, kargo bedeli hariç) alışverişlerde Visa kartlar ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.

• Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

• Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

• Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.

• Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

• Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

• Hepsiburada kampanyada ve dahil olan ürünlerde değişiklik yapabilir. Farklı ürünler kampanyaya dahil edilebilir veya mevcut ürünler kampanyadan çıkartılabilir.

• Kampanya web sitesi ve uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

 

 

Paylaştığımız indirimler sınırlı süreli veya sınırlı stokludur. Anlık olarak haberdar olmak için Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarını takip edip bildirimlerini açabilirsiniz.

Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından 7 Gün 24 Saat boyunca anlık indirimleri ve kampanyaları sizlerle paylaşmaktadır. Gerçek dışı paylaşımlarda bulunmayan Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarında sormak istediğiniz soruları Instagram DM’den gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Paylaştığı fırsatlardan binlerce kişinin faydalandığı Fırsata Tıkla ile daha az para ödeyerek ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz.

Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarını takip ederek avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Birleşen bir çok indirimden bahsettiğimiz gibi dip fiyatlı ürünleri de paylaşıyoruz. Ayrıca indirim kodlarını da paylaşarak kendi ihtiyaçlarınıza göre sepet oluşturarak indirim kodunu kullanıp avantajlı indirimi deneyimleyebilirsiniz.

 

 

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et

Diğer İndirimler

Başa dön tuşu