Hepsiburada Tıkla Kazan ne zaman ? Tıkla Kazan ödülleri

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Türkiye’nin önemli e ticaret sitesinden biri olan Hepsiburada’da genelde her hafta Pazar günleri 20:00’da Tıkla Kazan kampanyası yapılmaktadır.

Tıkla Kazan kampanyasına Hepsiburada mobil uygulamasından ulaşabiliyorsunuz. Web sitede kampanyaya katılım sağlanmıyor.

Tıkla Kazan kampanyası ile 5-10-20-50-100-200 TL papel gibi ödüller kazanabiliyorsunuz. Kazanılan papeller 1 saat içerisinde kullanılmalı . Papeller dışında indirim kuponları da kazanabiliyorsunuz.

23 Ekim 2022 ödülleri :

 

Bu ödüller dışında sınırlı sayıda stokla 1 TL’ye Airfryer , TV , Cep Telefonu gibi her kampanyada değişen ödüller de verilmektedir. Bu ödülü kazanan kişiler Tıkla Kazan sayfasından ürünü sepete eklediği taktirde sepette ürün 1 TL’ye düşmüş olacak.

Hepsiburada Tıkla Kazan’a aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada mobil uygulaması ana sayfasında da Tıkla Kazan aktif olduğunda kampanyaya katılabileceğiniz buton aktif olmaktadır.

Tıkla Kazan Aç

Aynı zamanda Hepsiburada mobil uygulamasını açınca Ana Sayfada > Sağ Üst Köşede Hesabım bölümü > Oynadıkça Kazan > Tıkla Kazan ile de ulaşabilirsiniz.

Tıkla Kazan pazar günleri haricinde özel kampanya günlerinde de aktif olabilmektedir. Yukarıdaki linkten ara ara kontrol edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları:

Kampanya 23.10.2022 20:00-22:00 saatlerinde geçerli olacaktır.

Cep telefonuna indirilen Hepsiburada uygulaması içerisinde yer alan Tıkla Kazan kampanyası ile uygulamada yer alan butona tıklayarak 5 TL,10 TL, 20TL, 50 TL, 100 TL , 200TL değerinde Hepsipay papel, Kargo Bedava veya sürpriz sepet kampanyaları kazanabilirsin.

Kampanyadan sadece cep telefonuna indirilen Hepsiburada uygulaması üzerinden faydalanabilirsin.

Kampanya kapsamında kazandığın Hepsipapelleri Kazandığın andan itibaren 1 saat boyunca Cüzdanım ile yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin. Kullanılmayan Hepsipapeller bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.

Kampanya kapsamında kazandığın Kargo Bedava hakkını gün sonuna kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Sepetinde cep telefonu, dizüstü bilgisayar veya tablet varsa bu ürünler için ayrıca kargo ücreti yansıtılır. Kazandığın Kargo Bedava kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin.

Kampanya kapsamında kazandığın Philips Essential Airfryer sepette 1 TL kampanyasından gün sonuna (23:59) kadar vereceğin ilk siparişte faydalanabilirsin. Kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir ve ilgili fiyattan en fazla 1 adet ürün satın alabilirsin. İndirimli fiyat ilgili ürünü sepete attığında alışverişine yansır. Belirtilen ürün fiyatı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutardır. Kampanya linkte listelenen Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/philips-essential-airfryer-hd9252-90-p-HBV0000117MUS?magaza=Hepsiburada

Kampanya kapsamında kazandığın genel sepet indirimini ( KDV dahil 50 TL ve üzeri alışverişe 25 TL indirim ) gün sonuna kadar vereceğin ilk siparişinde kullanabilirsin. Kampanya belirli ürün grupları dışında Hepsiburada’da listelenen tüm ürünlerde geçerlidir. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Kampanyaya dahil olmayan ürün grupları: HepsiGlobal’de listelenen tüm ürünler, hediye kartları, oyun pinleri, dijital oyunlar, online lisans, akaryakıt ve oto paketleri, Starbucks hediye kartları, dijital ürünler, altın, takı ve mücevher, chipgold, ziynet altın ve diğer altın ürünleri.

Kampanyaya dahil olmayan ürün linkleri:

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2

 

Kampanya kapsamında kazandığın Temel Tüketim ve Gıda ürünlerinde sepet indirimini gün sonuna (23:59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kampanya linkte listelenen ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/supermarket-c-2147483619

Kampanya kapsamında kazandığın Kitap ürünlerinde sepet indirimini gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Kampanya linkte listelenen ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/kitaplar-c-2147483645

Kampanya kapsamında kazandığın Ev Tekstili ürünlerinde sepet indirimini gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Kampanya linkte listelenen ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/ev-tekstili-c-2147483618

Kampanya kapsamında kazandığın Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde sepet indirimini gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Kampanya linkte listelenen ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/kozmetik-kisisel-bakim-urunleri-c-60001547

Kampanya kapsamında kazandığın Petshop ürünlerinde sepet indirimini gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Kampanya linkte listelenen ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/pet-shop-c-2147483616

Kampanya kapsamında kazandığın Züccaciye ürünlerinde sepet indirimini gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Kampanya linkte listelenen ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/mutfak-gerecleri-c-22500

Kampanya kapsamında kazandığın Anne Bebek ve Oyuncak ürünlerinde sepet indirimini gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Kampanya linkte listelenen ürünlerde geçerlidir: https://www.hepsiburada.com/anne-bebek-oyuncak-c-2147483639

Kampanya kapsamda kazandığın Hepsiburada Market ürünlerinde 150 TL ve üzeri alışverişine 30 TL indirimi gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. İndirimin uygulanması için sepet adımında kampanyanın seçilmesi gerekmektedir. İndirimden yararlanmak için sepete en az 180 TL ve mağaza minimum sepet tutarı kadar ürün eklenmesi gerekmektedir. Alışverişte indirime hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı KDV dahil, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Sipariş iptallerinde kampanya tekrardan tanımlanmamaktadır. Kampanya indirimi birleştirilemez, bölünemez ya da parçalanamaz. Kampanya diğer sepet indirimi ve kupon koduyla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında kazandığın Hepsiburada Su ürünlerinde 40 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirimi gün sonuna (23.59) kadar vereceğin ilk siparişte kullanabilirsin. İndirimin uygulanması için sepet adımında kampanyanın seçilmesi gerekmektedir. Kazandığın sepet kampanyasından 1 defa faydalanabilirsin. Sipariş iptallerinde kampanya tekrardan tanımlanmamaktadır. Kampanya indirimi birleştirilemez, bölünemez ya da parçalanamaz. Kampanya diğer sepet indirimi ve kupon koduyla birleştirilemez.

Hepsipay Cüzdanımda bulunan Hepsipapelleri sonraki alışverişlerinde tek tıkla kullanabilirsin:

Ödeme bilgilerini girerken Hepsipay Cüzdanım adımını seç

İster tanımlı kartlarından birini kullan, istersen yeni kart bilgilerini gir

Hesabında bulunan Hepsipaller otomatik olarak sipariş tutarından düşecektir.

Cüzdanımı ilk kez kullanacaksan Hepsipay Cüzdanım Sözleşmesini onaylayarak anında siparişini tamamla.

Tıkla Kazan kampanyasından her müşteri sadece 1 defa faydalanabilir.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan Hepsipapelleri haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanya kurumsal müşteriler için geçerli değildir.

Hepsiburada ve Hepsipay, kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

 

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.