n11 200 TL ve üzeri 50 TL indirim kodu – n11 indirim kuponları

n11 , her gün değişen saatlerde İndirim Kuponları vermektedir. Saatler kampanya dönemine ve koşullara göre değişkenlik göstermektedir. N11 İndirim Kuponları açıldığı zaman buradan ve en altta yer alan Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz. Her kupon açıldığında bu yazı güncellenecektir.

n11 indirim kuponları , n11 üyelerine her gün avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır.  Genelde birçok satıcı tüm pazaryerlerinde aynı fiyattan satış yapabildiğinden n11’in avantajı indirim kuponlarıyla her yerde aynı fiyat olan indirime ek kupon kullanarak ekstra indirim sağlaması. Kupon indirimine ek bir de banka kartı kampanyanız varsa çok karlı bir alışveriş deneyiminiz olmuş oluyor. Ayrıca n11’in alışverişlerden sonra verdiği Uç Uç Puanlar ve bunların o ayın sonuna kadar alt limitsiz kupona çevrilip kullanılabilmesi hatta başka bir üyeliğe transferi çok iyi hizmetler. Alışveriş yapmadan önce n11 İndirim Kuponlarını takip edip piyasa karşılaştırması yaparak alışveriş kararını vermenizde fayda var.

 

30 Haziran 2024 Pazar 11:00

200 TL ve üzeri 50 TL indirim kodu > haziran50

 

( n11 #reklam )

 

 

 

n11 İndirim Kodu nasıl kullanılır ? n11 indirim kodu tanımlama adımları

 

n11 indirim kodlarını , kuponlarım sayfasından veya ürünü sepete eklemişken sepette sağ üst köşeden ”Kuponları & Uç Uç Puanım” bölümünden hesabınıza tanımlayabilir ve ”Uygula” diyerek kullanabilirsiniz.

 

1 ) Önce n11 mobil uygulamasını açıyoruz. Sağ alt köşede yer alan ” Hesabım”  kısmına tıklıyoruz.

 

2 ) Açılan sayfada Kuponlarım kısmının altında ” Toplam Kuponlarım” ın altında sayının üzerine tıklıyoruz.

 

 

 

3 )  Açılan sayfada ” Yeni Kupon Ekle ” bölümüne indirim kodunu yazıp yandaki ” Ekle ” butonuna tıklıyoruz.

 

 

4 ) ” Ekle ” dedikten sonra karşımıza Kuponun oluşturuldu penceresi çıkacak. Yani kuponumuzu başarıyla hesabımıza kaydetmiş olduk.

 

 

5 ) ” Kuponun oluşturuldu” penceresini sağ üstteki X işaretine basarak kapattıktan sonra ”Kuponlarım” sayfası açılacak ve tanımladığımız indirim kodunu göreceğiz.

 

 

6 ) Sonrasında altta ortada yer alan ”Sepetim” kısmına tıklıyoruz ve karşımıza ”Sepetim” sayfası açılacak. ”Sepetim” sayfasında sağ üst köşedeki ”Kuponlarım&UçUç Puanım” bölümüne tıklıyoruz.

 

 

7 ) Açılan ” Kuponlarım& Uç Uç Puanım” sayfasında kullanacağımız indirim kuponunu belirleyip yanındaki ” Uygula” butonuna tıklıyoruz.

 

 

8 ) Uygula dedikten sonra ” Sepetim ” sayfası yeniden açılacak ve fiyatın düşmüş olacağını göreceğiz. ” Ödemeye Geç ” diyerek siparişi verebilirsiniz .

 

 

 

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et

WhatsApp’tan takip et

Diğer İndirimler

Başa dön tuşu