n11 Süper Tık Hızında Kuponlar nedir ? Tık Hızı Kuponlar ne zaman ?

n11.com , her gün değişen saatlerde Tık Hızı İndirim Kuponları vermektedir. Saatler kampanya dönemine ve koşullara göre değişkenlik göstermektedir. N11 Tık Hızı İndirim Kuponları açıldığı zamanı buradan ve en altta yer alan Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz. Her kupon açıldığında bu yazı güncellenecektir.

N11 Tık Hızı indirim kuponları , n11 üyelerine her gün avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır.  Genelde birçok satıcı tüm pazaryerlerinde aynı fiyattan satış yapabildiğinden n11’in avantajı Tık Hızı indirim kuponlarıyla her yerde aynı fiyat olan indirime ek kupon kullanarak ekstra indirim sağlaması. Kupon indirimine ek bir de banka kartı kampanyanız varsa çok karlı bir alışveriş deneyiminiz olmuş oluyor. Ayrıca n11’in alışverişlerden sonra verdiği Uç Uç Puanlar ve bunların o ayın sonuna kadar alt limitsiz kupona çevrilip kullanılabilmesi hatta başka bir üyeliğe transferi çok iyi hizmetler. Alışveriş yapmadan önce n11 Tık Hızı Kuponlarını takip edip piyasa karşılaştırması yaparak alışveriş kararını vermenizde fayda var.

 

9 Temmuz 2024 Salı

Tık Hızı Kuponlarda ;

 • 23.00-23.59 saatleri arasında;
  • 30 TL değerindeki kupon 120 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir ve kuponların kullanımı ilk 2.400 adet ile sınırlıdır.
  • 60 TL değerindeki kupon 450 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir ve kuponların kullanımı ilk 1.600 adet ile sınırlıdır.
  • 120 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir ve kuponların kullanımı ilk 1.200 adet ile sınırlıdır.
  • 200 TL değerindeki kupon 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir ve kuponların kullanımı ilk 600 adet ile sınırlıdır.
  • 300 TL değerindeki kupon 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir ve kuponların kullanımı ilk 200 adet ile sınırlıdır.

https://www.n11.com/kampanyalar/super-tik-hizinda-kuponlar

( n11 #reklam )

 

 

 

N11 Tık Hızı Kuponlar nasıl kullanılır ? 

 

1 ) Yukarıdaki n11 Tık Hızı Kuponlar linkini tıklayıp açıyoruz.  Açılan kuponlar sayfasında almak istediğimiz kuponun yanındaki ”Yükle” butonuna basıyoruz.

 

Açılan pencerede Güvenlik Kodunu yazıyoruz ve gönder diyoruz

 

Sonrasında karşımıza ” Kuponunuz Yüklendi ” penceresi çıkacak ve tamam diyoruz.

 

Sonrasında alacağımız ürünü sepete ekleyip sağ üst köşeden ” Kuponlarım & Uç Uç Puanım” butonuna tıklıyoruz.

 

 

Açılan sayfada yüklediğimiz Tık Hızı İndirim Kuponunu seçip ” Uygula” diyoruz.

 

 

Sonrasında indirimin düştüğünü göreceğiz ve ” Ödemeye geç” diyerek ödemeyi yapıp siparişi vermiş olacağız.

 

 

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et

WhatsApp’tan takip et

Diğer İndirimler

Başa dön tuşu