n11 Tık Hızında Kuponlar nedir ? Tık Hızı Kuponlar ne zaman ?

n11.com , bazı günlerde anlık olarak Tık Hızı Kuponları kampanyası düzenlemektedir. N11.com sayfasında yer alan linke tıkladıktan sonra seçtiğiniz kuponu hesabınıza tanımlayabilirsiniz. N11.com’un Tık Hızı Kuponlar kampanyası başladığı zamanı Fırsata Tıkla Sosyal Medya Hesaplarından anlık olarak öğrenebilirsiniz.

 

n11 Tık Hızı Kuponlar ile alışverişinizi daha uyguna yapabilirsiniz. Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından paylaşılan avantajlı ürünlerle daha az para harcayarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Böylece paranızın bir kısmı cebinizde kalmış olacaktır.

 

Fırsata Tıkla sosyal medya hesapları tüm indirim ve kampanyaları anlık olarak sizlerle paylaşmaktadır.

 

 

n11 üyeleri; 14-15 Ocak 2023 tarihleri arasında kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor.

Kazanılabilecek kuponların detayları aşağıdaki gibidir;

  • 30 TL değerindeki kupon 100 TL ve üzeri,
  • 50 TL değerindeki kuponu 300 TL ve üzeri,
  • 60 TL değerindeki kupon 500 TL ve üzeri,
  • 70 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerlidir.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

 

 

TIK HIZI KUPONLARI AL VE KAMPANYA DETAYLARI

 

( n11 #Reklam )

 

 

İndirimleri Fırsata Tıkla sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Instagram’dan Takip Et

Twitter’dan Takip Et

Telegram’dan takip et